ACTIVE LISTINGS
- 4 Beds3.25 Baths2,047 SqFt1/38 38Open Sat 10AM-12PM
$697,000
- 3 Beds1 Bath1,008 SqFt1/26 26Active
$465,000
- 3 Beds2.5 Baths2,490 SqFt3DActive
$750,000
- 3 Beds2 Baths1,488 SqFt1/36 36Active
$425,000
- 18.38 Acres1/18 18Active
$305,000
SOLD LISTINGS
$2,200,000
$2,200,000
3126 Fuhrman AVE E, Seattle, WA 98102
COMPASS • Justin Bobson

$1,625,000
$1,625,000
3 Rosemount WAY, Tacoma, WA 98406
RE/MAX Northwest • Sonia Grunberg

$1,510,000
$1,550,000
2.6%4201 N Mason ST, Tacoma, WA 98407
Windermere Abode • Jenny Wetzel

$1,375,000
$1,365,000
0.7%31068 W Lake Morton DR SE, Kent, WA 98042
Redfin • Troy Rothermel

$1,299,000
$1,299,000
1879 N Lenore DR, Tacoma, WA 98406
Better Properties N. Proctor • Anne W. Curry

$1,250,000
$1,250,000
401 N E ST, Tacoma, WA 98403
Professional Realty Services • Sung Han

$1,250,000
$1,218,888
2.6%6843 126th AVE NE, Kirkland, WA 98033
Referral Realty, LLC • Ronald F Cornwall

$1,250,000
$1,475,000
15.3%2920 N Oakes ST, Tacoma, WA 98407
Windermere Chambers Bay • Pat Busick

$1,143,000
$1,299,000
12.0%4810 95th AVE W, University Place, WA 98467
Better Properties N. Proctor • Lawrence Huffines

$1,135,000
$1,150,000
1.3%8209 Ashworth AVE N, Seattle, WA 98103
Lake & Company • John C. Blacksmith

$1,125,000
$1,125,000
5213 N 42nd ST, Tacoma, WA 98407
Redfin • Christine Hudson

$1,115,000
$950,000
17.4%3805 N 8th ST, Tacoma, WA 98406
Realty One Group Turn Key • David Schaub

$1,100,000
$1,100,000
28608 8th PL S, Federal Way, WA 98003
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$1,070,000
$1,100,000
2.7%4311 N 28th ST, Tacoma, WA 98407
Windermere Abode • Stephanie Spiro

$1,020,000
$1,020,000
10724 Rocky Peak PL, Gig Harbor, WA 98332
RE/MAX Exclusive • Shelley Manada

$1,000,000
$1,075,000
7.0%4815 51st Street Ct E, Tacoma, WA 98443
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$1,000,000
$1,029,950
2.9%4101 N Orchard ST, Tacoma, WA 98407
Lake & Company • Danielle A. Williams

$970,000
$960,000
1.0%505 373rd ST E, Roy, WA 98580
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$915,000
$915,000
16315 245th ST E, Graham, WA 98338
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$906,000
$799,000
13.4%4217 N Vassault ST, Tacoma, WA 98407
John L Scott Westwood • Kim-Marie Motoda

$905,000
$905,000
1132 N 28th ST, Tacoma, WA 98403
Realty One Group Turn Key • Matt Rutherford

$875,000
$799,000
9.5%3315 N 19th ST, Tacoma, WA 98406
Windermere Real Estate Co. • Judy Striker Curran

$870,000
$850,000
2.4%14624 141st LN SE, Yelm, WA 98597
Keller Williams South Sound • Rachel Platt

$870,000
$899,500
3.3%1260 S Karl Johan AVE, Tacoma, WA 98465
Coldwell Banker Evergreen • Bob Jorgenson

$800,000
$775,000
3.2%4602 N Huson ST, Tacoma, WA 98407
RE/MAX Northwest • Mary E. Heberlein

$790,000
$790,000
2724 S 124th LN, Burien, WA 98168
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$785,000
$799,950
1.9%4116 Beechwood DR W, University Place, WA 98466
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$785,000
$780,000
0.6%10291 Sentinel DR, Gig Harbor, WA 98332
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$770,000
$775,000
0.6%7270 Rosemount CIR, Tacoma, WA 98465
BCR LLC • Christel EM Osterstrom

$728,000
$675,000
7.9%4121 N 16th ST, Tacoma, WA 98406
Windermere Professional Prtnrs • Alex Munoz

$716,500
$699,950
2.4%2101 N Cheyenne ST, Tacoma, WA 98406
Windermere Real Estate/PSR Inc • Heather Maddox

$715,000
$715,000
3019 N 27th ST, Tacoma, WA 98407
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$700,000
$660,000
6.1%226 Eldorado AVE, Fircrest, WA 98466
Windermere Abode • Jessica Knicely

$697,000
$690,000
1.0%10609 197th ST E, Graham, WA 98338
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$695,000
$695,000
3012 N Narrows DR #10, Tacoma, WA 98407
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$685,000
$650,000
5.4%35079 41st PL S, Auburn, WA 98001
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$685,000
$685,000
4907 Main ST #827, Tacoma, WA 98387
Realty One Group Turn Key • Nicole McQueen

$677,000
$689,000
1.7%6812 Topaz DR SW, Lakewood, WA 98498
Keller Williams Rty Tacoma • Inga Legkun

$675,000
$675,000
3209 N 27th ST, Tacoma, WA 98407
Windermere Chambers Bay • Jeffrey A Williams

$665,000
$680,000
2.2%6812 Topaz DR SW, Lakewood, WA 98498
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$660,000
$665,000
0.8%9108 Deers Tongue CIR W, University Place, WA 98467
WeLakeside • Leonid Mamchich

$655,000
$665,000
1.5%3827 67th Avenue Ct W, Tacoma, WA 98466
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$650,000
$645,000
0.8%21711 116th ST E, Bonney Lake, WA 98391
RE/MAX Extra Inc. • Jessie Crye

$644,000
$650,000
0.9%1702 N Narrows DR, Tacoma, WA 98406
Keller Williams West Sound • Darren Rivers

$641,000
$600,000
6.8%2923 N 24th ST, Tacoma, WA 98406
Better Properties Gig Harbor • Jodi Saunders

$640,000
$625,000
2.4%5001 N 25th ST, Tacoma, WA 98406
Windermere R.E. Northeast, Inc • Tammy Wallick

$632,000
$610,000
3.6%1504 N Cedar ST, Tacoma, WA 98406
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$630,000
$625,000
0.8%3827 67th Avenue Ct W, Tacoma, WA 98466
HomeSmart Real Estate Assoc • Debe McDowell

$630,000
$662,000
4.8%2621 N Vassault ST, Tacoma, WA 98407
Keller Williams Rty Tacoma • Jaime Richeson

$630,000
$599,950
5.0%3802 S 12th ST, Tacoma, WA 98405
eXp Realty • Julia Pardo

$615,000
$625,000
1.6%12302 229th AVE E, Bonney Lake, WA 98391
Coldwell Banker Bain • Carrie Haymond

$600,000
$574,500
4.4%2014 Water Lilly CT SE, Lacey, WA 98503
RE/MAX Parkside Affiliates • Steve Chan

$600,000
$575,000
4.3%710 S 49th ST, Tacoma, WA 98408
SASH Realty • Roman Shulyak

$599,000
$599,000
2017 Eastlake AVE E #301, Seattle, WA 98102
RE/MAX Northwest Realtors • Jon Aslin

$599,000
$599,000
3717 N Verde ST, Tacoma, WA 98407
Great West Real Estate • Karen Kostner

$595,000
$549,700
8.2%1504 N Cedar ST, Tacoma, WA 98406
Coldwell Banker Bain • Chris Murphy

$582,000
$600,000
3.0%908 N Junett ST, Tacoma, WA 98406
Windermere Professional Prtnrs • Anders Ibsen

$575,000
$575,000
1904 LaFromboise ST, Enumclaw, WA 98022
John L. Scott Enumclaw • Sara Poe Hardersen

$571,000
$509,900
12.0%3002 Carpenter LOOP SE, Olympia, WA 98503
Better Properties Lacey • Ashley Lauilefue

$570,000
$575,000
0.9%22415 106th Street Ct E, Buckley, WA 98321
John L. Scott R.E.Tacoma North • Katie Cook

$567,000
$549,950
3.1%724 S 49th ST, Tacoma, WA 98408
Realty One Group Turn Key • Isaac Schaefer

$565,000
$565,000
544 Lake Louise DR SW, Lakewood, WA 98498
John L. Scott Dupont • Jennifer Maldonado

$562,500
$575,000
2.2%1015 E 34th St, Tacoma, WA 98404
Windermere Prof Partners • Bethany Jones

$560,000
$539,500
3.8%5109 N 31st ST, Tacoma, WA 98407
Berkshire Hathaway HS NW • Deidre Hicks

$560,000
$475,000
17.9%1005 E 32nd ST, Tacoma, WA 98404
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$557,000
$530,000
5.1%20303 85th Avenue Ct E, Spanaway, WA 98387
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$555,000
$559,000
0.7%7715 24th ST W, University Place, WA 98466
PNW Towns and Sound • Morton Perry

$550,000
$540,000
1.9%4510 N 19th ST, Tacoma, WA 98406
Keller Williams Realty • Amber McDonald

$550,000
$550,000
208 Sixth AVE NW, Puyallup, WA 98371
eXp Realty • Mike Renard

$549,000
$549,000
1112 N 10th ST, Tacoma, WA 98403
Keller Williams Realty • Elise Gregg

$545,000
$549,950
0.9%14421 24th AVE E, Tacoma, WA 98445
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$535,000
$535,000
2510 N 8th ST, Tacoma, WA 98406
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$530,000
$500,000
6.0%28313 Redondo WAY S #305, Des Moines, WA 98198
Keller Williams Realty PS • Michael Boldes

$525,000
$488,000
7.6%614 N Steele ST, Tacoma, WA 98406
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$525,000
$525,000
4209 N 34th ST, Tacoma, WA 98407
Keller Williams Tacoma • Tisha Forsythe

$525,000
$525,000
5430 N Dahl DR, Tacoma, WA 98406
Neighborhood Experts Real Est. • Falynn Auston

$525,000
$525,000
1402 S M ST, Tacoma, WA 98405
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$520,000
$578,880
10.2%7814 28th ST W, University Place, WA 98466
eXp Realty • Lori Parker

$510,000
$505,000
1.0%7638 Brianna CT SE, Olympia, WA 98513
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$510,000
$495,000
3.0%6004 63rd Street Ct W, University Place, WA 98467
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$508,000
$508,000
4714 N Highland AVE, Tacoma, WA 98407
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$505,000
$525,000
3.8%911 N 3rd ST, Tacoma, WA 98403
Windermere Chambers Bay • Miles Eaton

$500,000
$425,000
17.6%1114 N Newton ST, Tacoma, WA 98406
Coldwell Banker Bain • Cathy A. Baujan

$500,000
$500,000
3588 Tacoma AVE S, Tacoma, WA 98418
The Standard Realty • Adam Grapenthin

$500,000
$500,000
3588 Tacoma AVE S, Tacoma, WA 98418
The Standard Realty • Adam Grapenthin

$498,875
$495,000
0.8%549 Alameda AVE, Fircrest, WA 98466
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$493,000
$487,500
1.1%3418 S 8th ST, Tacoma, WA 98405
Keller Williams Realty PS • Jen Tobin

$485,000
$459,000
5.7%8416 206th St Ct E, Spanaway, WA 98387
Realty One Group Turn Key • Jordyn Burns

$485,000
$499,950
3.0%133 Maple ST, Fircrest, WA 98466
CENTURY 21 North Homes Realty • Brad Harper

$485,000
$475,000
2.1%1915 91st ST E, Tacoma, WA 98445
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$480,000
$499,999
4.0%7811 Zircon DR SW, Lakewood, WA 98498
John L. Scott Dupont • Amanda Rainey

$475,000
$475,000
3620 S Thompson AVE, Tacoma, WA 98418
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$475,000
$469,950
1.1%10609 197th ST E, Graham, WA 98338
Best Choice Realty LLC • Camille English

$470,000
$469,500
0.1%221 Berkeley AVE, Fircrest, WA 98466
Real Broker LLC • Andy Nelson

$470,000
$469,900
3717 Commencement Bay DR, Tacoma, WA 98407
Integris Real Estate • Greg Fredericksen

$469,900
$469,900
1713 S 7th ST, Tacoma, WA 98405
Gateway Real Estate • Chris McGinnis

$463,000
$465,000
0.4%3008 N Narrows DR #C304, Tacoma, WA 98407
Windermere Chambers Bay • Jeffrey A Williams

$462,000
$429,950
7.5%1611 S 35th ST, Tacoma, WA 98418
Realty One Group Turn Key • Mariah Raygor

$460,000
$460,000
1337 Hudson ST, Dupont, WA 98327
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

$456,000
$465,000
1.9%19024 68th ST E, Bonney Lake, WA 98391
Realty One Group Turn Key • TJ Tuttle

See Less
GET MORE INFORMATION

Broker- CEO | Lic# 116954